Bocholt 2 is open voor zaken

Na aanhoudende groei in de Europese markt, is fulfilmentcrowd verheugd om de officiële opening van een tweede fulfilment center in Duitsland aan te kondigen. Gelegen in Bocholt, is het nieuwe speciaal gebouwde magazijn slechts 600ft verwijderd van onze bestaande faciliteit en biedt het onze nieuwe en bestaande klanten een extra 12,000 sq. ft aan ruimte om de orders van hun klanten op te slaan en uit te voeren.

HubSpot Video

Nieuwe kansen voor e-commerce merken

fulfilmentcrowd heeft een sterke toename gezien van het aantal Britse klanten die hun voorraad naar onze Europese centra verhuizen. Veel van deze online retailers benadrukken dat hun verhuizing naar de EU hen in staat heeft gesteld hun Europese klanten beter te bedienen door het vermijden van de vertragingen die Brexit heeft veroorzaakt, evenals eventuele extra tariefkosten die gepaard gaan met grensoverschrijdende verkoop.

Bocholt1 bocholt12

fulfilmentcrowd heeft een sterke toename gezien van het aantal Britse klanten die hun voorraad naar onze Europese centra verhuizen. Veel van deze online retailers benadrukken dat hun verhuizing naar de EU hen in staat heeft gesteld hun Europese klanten beter te bedienen door het vermijden van de vertragingen die Brexit heeft veroorzaakt, evenals eventuele extra tariefkosten die gepaard gaan met grensoverschrijdende verkoop.

Bocholt2Racking Bocholt2Racking1

Duitsland en de rest van de DACH-regio's zijn krachtcentrales van eCommerce groei. Dit is het juiste moment voor eCommerce merken om optimaal te profiteren van de lucratieve mogelijkheden die deze markten te bieden hebben. Deze regio's beschikken over sterke distributienetwerken, gevestigde consumentenmarkten en een verscheidenheid aan markt- en betalingsplatforms die vergelijkbaar zijn met die van de Britse markt, waardoor merken uit het Verenigd Koninkrijk met weinig risico's de markt kunnen betreden.

De sprong wagen

Wij begrijpen dat uitbreiding naar nieuwe markten soms verwarrend en uitdagend kan lijken, maar wij hebben dat ook meegemaakt en zijn er om u te helpen. Ongeacht de grootte van uw bedrijf, onze vriendelijke business development en customer success managers staan klaar om u door het proces te begeleiden. Wij kunnen u bij elke stap in uw internationale expansie adviseren, of het nu gaat om regelgeving voor vervoerders, naleving van belastingwetgeving of voorraadverzekering. Als u meer informatie wilt over het aanhouden van voorraden in Europa, neem dan vandaag nog contact met ons op.

Een nieuwe look voor fulfilmentcrowd Gmbh

Om de groei in Duitsland te bevorderen, heeft ons team de afgelopen 6 maanden ongelooflijk hard gewerkt om het algehele klanttraject te verbeteren. We zijn verheugd de lancering van een gloednieuwe, moderne en opgefriste website voor onze Duitse klanten aan te kondigen: www.fulfilmentcrowd.de

new-DE-website

De nieuwe site, gebouwd samen met Hubspot Elite partners Digital 22, is ontworpen rond de moderne ondernemer met inbegrip van een gloednieuwe self-onboarding faciliteit. Nu kunnen klanten die willen #JoinTheCrowd in Duitsland aan de slag met minimale tussenkomst en maximale efficiëntie.

Hier om te helpen

Ons team is er voor u

Als u vragen heeft of wilt praten met een lid van ons team, laat dan hieronder uw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op

fulfilmentcrowd heeft de contactinformatie die u ons verstrekt nodig om u op de hoogte te houden van onze fulfilmentdiensten en technologie. U kunt zich op elk gewenst moment afmelden voor deze communicatie. Voor informatie over hoe u zich kunt afmelden, evenals onze privacy praktijken en toewijding aan het beschermen van uw privacy, kunt u onze privacybeleid pagina bekijken.