Een bekroonde missie

fulfilmentcrowd werden op 10 november 2020 op de prestigieuze Lloyds Bank National Business Awards gekroond tot 'Business Enabler of the Year'. De ceremonie vierde grote Britse bedrijven die uitblinken in creativiteit en die nieuwe normen stellen aan de dienstverlening en productinnovatie. De 'Business Enabler'-onderscheiding is een erkenning van onze missie om te worden vertrouwd door online retailers om hun bestellingen op tijd te verzenden, elke keer als dat nodig is.

lee nl

Bekijk de video hieronder voor een voorproefje van de virtuele prijsuitreiking.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uw internationale groei stimuleren

We werken nauw samen met meer dan 400 online retailers uit tal van sectoren, waaronder Health and Beauty, Sport, Mode en nog veel meer. Hier zijn slechts enkele van de manieren waarop we de groei van eCommerce bedrijven versnellen:

internationalInternationaal netwerk:

Onze klanten profiteren van een netwerk van internationale fulfilment centra, waaronder het Verenigd Koninkrijk, Duitsland, Nederland en de Verenigde Staten, en van aanvullende sites die binnenkort in 2021 zullen komen. Dit geeft onze klanten een onbeperkte capaciteit en een gemakkelijke stap in nieuwe markten. Bekijk onze locaties

mobileOrdermanagement onderweg:

Door een team van interne ontwikkelaars krijgen klanten direct toegang tot ons order management platform. Toegankelijk voor onderweg, passend bij de drukke levensstijl van de moderne ondernemer. De app bevat alles wat je nodig hebt om het runnen van een online bedrijf te vereenvoudigen. Platform functies

perfect propositionPerfecte propositie:

Onze industrie-unieke prijsstelling biedt een lage risicobenadering voor al onze klanten. Een 'pay as you go'-strategie zonder contracten en zonder minima ten dienste van onze klanten, met een gelijk speelveld, ongeacht hun omvang, wat helpt om hun cashflow te optimaliseren voor toekomstige groei. Vereenvoudigde prijsstelling

timeHet tegemoetkomen aan de behoefte aan snelheid:

Na de introductie van een industrie hebben we een enorme toestroom van klanten zelf aan boord van onze diensten gezien. Om tegemoet te komen aan de behoeften van tijdarme ondernemers, kunnen klanten hun favoriete kanalen direct aansluiten en hun voorraad in een paar eenvoudige stappen doorsturen. Hoe het werkt

 

banner-1

 

Klaar om te schalen zonder stress?

In de loop der jaren hebben we een bewezen staat van dienst opgebouwd en hebben we nauwe relaties met klanten opgebouwd, waarvan velen zich als startup hebben aangesloten en nu een hoge groei doormaken, geholpen door onze low-risk fulfilment oplossingen. Wat uw bedrijfsdoelstellingen voor de toekomst ook zijn, u kunt er zeker van zijn dat u altijd een uitstekende service krijgt van ons toegewijde team dat altijd klaar staat om uw bedrijf net dat beetje makkelijker te laten draaien. Sluit u vandaag nog aan bij de toonaangevende Britse fulfilmentprovider en profiteer van 'pay as you go' prijzen, flexibele fulfilment-oplossingen en een onbegrensde capaciteit. 

Hier om te helpen

Ons team is er voor u

Als u vragen heeft of wilt praten met een lid van ons team, laat dan hieronder uw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op

fulfilmentcrowd heeft de contactinformatie die u ons verstrekt nodig om u op de hoogte te houden van onze fulfilmentdiensten en technologie. U kunt zich op elk gewenst moment afmelden voor deze communicatie. Voor informatie over hoe u zich kunt afmelden, evenals onze privacy praktijken en toewijding aan het beschermen van uw privacy, kunt u onze privacybeleid pagina bekijken.