Het maken van Warrior Addict

Na meer dan een decennium in de vastgoedsector in Frankrijk besloot Judith haar horizon te verbreden en een creatiever project te starten met een krachtig doel en in lijn met haar eigen eco-vriendelijke waarden. Door haar fascinatie voor mode te combineren met een intensieve training in het hele ontwerp- en productieproces, ontdekte Judith al snel een niche in de markt en werd ze geïnspireerd om haar eigen yogadragend mannenmerk Warrior Addict te creëren.

WarriorAddictJudithWarriorAddictImage5Screenshot 2021-09-22 at 10.47.07 (1)

BEZOEK WARRIOR ADDICT®

"fulfilmentcrowd vervult onze orders naadloos en levert de meest verbazingwekkende klantenservice aan ons.  Als klein bedrijf hebben we het geluk dat we ze hebben gevonden en we kijken ernaar uit om met ze mee te groeien." - Judith Emmanuel, Directeur

 

Pro Planet Principes

Vanaf het begin wist Judith dat het creëren van een duurzaam kledingmerk een moeilijke uitdaging zou zijn, omdat het productieproces in 'fast fashion' vaak verkwistend is en soms onethisch wordt ingekocht. Echter, de productomzet binnen de mannelijke kledingmarkt is een stuk trager dan de vrouwelijke markt die perfect aansluit bij de merken pro planet waarden. Judith's aanpak voor het creëren van een duurzaam merk hield in dat ze de hele toeleveringsketen van de inkoop van materialen tot de distributie onderzocht en zocht naar manieren om het proces te verbeteren met meer duurzame oplossingen. Daarbij werden vragen gesteld als: hoeveel energie kost het proces? Hoe lang gaat het materiaal mee en is het recyclebaar? 

WarriorAddictContentImage1WarriorAddictImage2

Pro Planet producten

Vandaag de dag biedt Warrior Addict een reeks Pro Planet-producten aan die gemaakt zijn van milieuvriendelijke materialen, waaronder yogatopjes, -bodems, -matten en -accessoires. De belangrijkste garens die gebruikt worden in de productie zijn een mix van Tencel® een natuurlijke, door de mens gemaakte vezel gemaakt met houtpulp van duurzame boomkwekerijen en gerecycled polyester gemaakt van plastic flessen en zijn 100% recyclebaar. Er worden geen schadelijke pesticiden gebruikt in de productie, waardoor ze GOTS-certificering krijgen en de werknemers en het omringende milieu worden ontzien. Hoewel Warrior Addict duurzame materialen gebruikt, streven ze er toch naar om hun ecologische voetafdruk voortdurend te verbeteren. WA gelooft dat de verantwoordelijkheid bij zowel hen als hun klanten ligt, dus ze stimuleren en informeren klanten actief over manieren waarop ze meer pro-planeet kunnen zijn, met name op het gebied van de nazorg van kleding. Hun website heeft nu een geliefd onderdeel waar gebruikte artikelen worden doorverkocht tegen een goedkopere prijs om afvalvrije praktijken aan te moedigen. Tot aan de verpakking en distributie toe gebruikt WA 100% recycleerbare poly mailers. 

WarriorAddictImage3WarriorAddictImage4

 

Krijgers voor wisselgeld

Omdat de geestelijke gezondheid belangrijker is dan ooit, erkent Warrior Addict de recente aandacht voor de geestelijke gezondheid van mannen. De missie van Warrior Addicts is om de gezondheid van mannen te helpen verbeteren en een revolutie teweeg te brengen in de wereld van de mannenyoga door de vooroordelen te breken en meer mannen op de mat te krijgen. Geleidelijk aan verbetert de houding ten opzichte van mannenyoga; met name door de coronavirus pandemie raken meer mannen betrokken en zoeken ze naar manieren om hun mentaliteit te verbeteren door middel van meditatie en yoga- en zelfzorgpraktijken. WA heeft eerder samengewerkt met de liefdadigheidsinstelling CALM om het bewustzijn rond de geestelijke gezondheid van mannen te verhogen in hun #wearewarriors campagne om geld in te zamelen door middel van een beperkt assortiment kleding. U kunt hier meer lezen over hun merkwaarden.

“Ik wilde een merk creëren dat meer gericht was op het commerciële aspect van de verkoop van kleding, maar dat mensen kon helpen een beter leven te leiden.”

 

Meer dan alleen een merk

Warrior Addict is niet alleen een merk geworden, maar ook een community en ondersteunend netwerk voor hun klanten. Regelmatig brengen ze toegevoegde waarde aan het merk door middel van video tutorials, gastblogs en mindfulness-sessies. Al hun content is gericht op hun klanten om hun fysieke en mentale gezondheid te ondersteunen. Als onderdeel van hun groeiende community introduceerde Warrior Addict hun Brand Warriors. Deze bestaan uit gelijkgestemde individuen die dezelfde pro-planeet waarden delen en zijn vreedzame revolutionairen die vaak samenwerken aan nieuwe content en promotionele activiteiten. Deze brand warriors zijn niet-betaald en zijn echte fans van het merk die willen deelnemen en anderen willen aanmoedigen door hun verhalen te delen.

De perfecte match vinden

 
Vanaf het begin wist Judith dat ze een vervullingpartner moest vinden die dezelfde waarden had als zijzelf, en toen vond ze de perfecte match in vervulling. De oprichter van Warrior Addict beschrijft de samenwerking met fulfilmentcrowd als een 'no-brainer', die de extra tijd en energie die ze krijgt om zich te concentreren op de groei van haar kleine bedrijfje in plaats van vast te zitten in de ordehandhaving.
 
Hier om te helpen

Ons team is er voor u

Als u vragen heeft of wilt praten met een lid van ons team, laat dan hieronder uw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op

fulfilmentcrowd heeft de contactinformatie die u ons verstrekt nodig om u op de hoogte te houden van onze fulfilmentdiensten en technologie. U kunt zich op elk gewenst moment afmelden voor deze communicatie. Voor informatie over hoe u zich kunt afmelden, evenals onze privacy praktijken en toewijding aan het beschermen van uw privacy, kunt u onze privacybeleid pagina bekijken.