Overtuig klanten met goedkopere en snellere verzendtarieven in de hele VS

fulfilmentcrowd is verheugd de opening aan te kondigen van een gloednieuw fulfilment center aan de Amerikaanse oostkust, ter aanvulling van ons aanbod van fulfilment network partners (FNP). Gesitueerd in Richmond, Virginia. De nieuwe investering komt na aanhoudende versnelde groei over het afgelopen jaar in de US eCommerce sector. fulfilmentcrowd kan u nu toegang bieden tot goedkopere en snellere verzendtarieven naar uw klanten in de Mid-Atlantische, Zuid-Atlantische, Oost, Noord en Zuid-Centrale staten van de Verenigde Staten.

BlogMapUSA

Sandston, Virginia VS

Sandston is de tweede vestiging die in de VS wordt gelanceerd, na de opening van ons fulfilmentcentrum aan de westkust in LA in 2019. Deze nieuwe faciliteit is een perfecte aanvulling op ons bestaande fulfilmentcentrum aan de westkust en ontsluit de markt verder voor onze klanten.

Gelegen naast Richmond International Airport, is het fulfilment centre de perfecte gelegenheid voor eCommerce retailers die op zoek zijn naar goedkopere order fulfilment en verzendtarieven. Het centrum biedt economische toegang tot weg-, spoor- en luchtroutes naar de dichtstbevolkte gebieden in de Verenigde Staten en ligt op korte afstand van de zeehavens van New York en New Jersey. Sandston biedt toegang tot de hotspot van Amerikaanse klanten aan de oostkust, die een enorme 36% van de Amerikaanse bevolking uitmaakt, waaronder Boston, New York, Philadelphia en Washington. Het centrum beschikt over een aantal belangrijke kenmerken die een volledig geoptimaliseerd eCommerce fulfilment warehouse creëren, waaronder:

  • Moderne, speciaal gebouwde ruimte: 15000 sq. ft magazijn.
  • Geoptimaliseerde opslag: Een mix van staande en gestapelde opslagruimte.
  • Dock leveller deuren: Voor supersnel lossen/laden.
  • Dagelijkse afhalingen: Versnelde levering door UPS en USPS.

    Sandston-Virginia

Lage kosten Transparante prijzen

U vindt bij ons dezelfde uitstekende en efficiënte fulfilment service als in het Verenigd Koninkrijk en in heel Europa in de VS. Wij bieden de meest transparante en concurrerende fulfilment en verzendkosten in de industrie, zonder orderminima, verborgen kosten of contracten die u kunnen binden. Eenvoudig, pay as you go order fulfilment. Als u direct een gratis prijsopgave voor de VS wilt, kijk dan op onze kostencalculator hieronder:

onmiddellijke offerte

richmondvirginiafulfilment

Toegang tot meer verzendzones

Verzendzones worden door vervoerders gebruikt om de afstand te meten die een pakket aflegt van het vertrekpunt tot de bestemming. Zone 1 is overal tot 50 mijl van de oorsprong tot en met zone 8 die tot 1800 mijl ver is. Met twee fulfilment centra aan weerszijden van de VS hebben we twee Zone 1's gecreëerd, wat betekent dat we in staat zijn om veel sneller naar uw klanten in de omliggende zones te verzenden in vergelijking met slechts één centrum, waardoor u uw klanten kunt verblijden met 2-3 dagen levering overal in de VS tegen veel goedkopere leveringstarieven. U kunt nu uw goederen strategisch opslaan om beter aan de behoeften van uw klanten te voldoen door een centrum te kiezen dat het dichtst bij de meerderheid van uw klanten ligt, wat u kunt vinden als u kijkt naar uw eerdere ordergeschiedenis. Hoe dan ook, beide fulfilment centres bevinden zich in enkele van de dichtstbevolkte en welvarendste gebieden, dus op de een of andere manier zult u uw klanten beter kunnen bereiken en tegelijkertijd geld kunnen besparen.

WorldMap

Succes in Amerika

De VS blijft een van de grootste e-commercemarkten ter wereld, met een aanhoudende gezonde groei in alle sectoren en een enorme stijging van de onlineverkoop met 44%. Daarnaast hebben veel Europese bedrijven die aan de VS verkopen te maken gekregen met hogere belastingkosten als gevolg van de ongekende vraag, waardoor ze in hogere belastingschijven terechtkomen. Met de hoop op een nieuw handelsakkoord tussen het VK en de VS breiden meer en meer bedrijven hun activiteiten naar de VS uit. Hoewel het complex is om door te breken naar de VS, biedt fulfilmentcrowd exclusieve toegang tot onze internationale centra voor al onze klanten en ons uitstekende business development team en customer success managers staan altijd klaar om te helpen bij de overgang. Als u een groot aantal klanten heeft die in de VS wonen, kunt u overwegen om voorraad aan te houden in de VS. Door uw voorraad te verplaatsen naar onze fulfilmentcentra aan de oost- of westkust kunt u de internationale verzendkosten, vertragingen bij de douane en lange verzendtijden drastisch verminderen.

TestimonialImagesAlex"fulfilmentcrowd's USA warehouses allow us to service our US customers on a much faster, more efficient basis. We have the capacity and competitive international shipping costs needed to scale at our own pace."

- Alex Stewart, OneNine5.

Hier om te helpen

Ons team is er voor u

Als u vragen heeft of wilt praten met een lid van ons team, laat dan hieronder uw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op

fulfilmentcrowd heeft de contactinformatie die u ons verstrekt nodig om u op de hoogte te houden van onze fulfilmentdiensten en technologie. U kunt zich op elk gewenst moment afmelden voor deze communicatie. Voor informatie over hoe u zich kunt afmelden, evenals onze privacy praktijken en toewijding aan het beschermen van uw privacy, kunt u onze privacybeleid pagina bekijken.