Als het nu niet is, wanneer dan wel?

Overstappen naar een andere fulfilment provider is misschien iets dat u voor 'de toekomst' uitstelt. Helaas, als er bepaalde dingen zijn die uw fulfilment provider doet die niet goed vallen bij u of, sterker nog, bij uw klanten, dan kan het zijn dat 'het huidige u' nu de overstap moet maken. 

Als u niet zeker weet wanneer u moet overstappen naar een andere fulfilment provider, lees dan verder!

Is er een slechte inventariscontrole?

Het is van het grootste belang om als fulfilment provider een goede kwaliteit voorraadbeheer te hebben en als uw huidige fulfilment provider op dit gebied niet aan de eisen voldoet, kan dit ertoe leiden dat zij niet in staat zijn orders te ontvangen en op de juiste manier te verzamelen. Dit heeft gevolgen voor de zichtbaarheid van uw voorraad - bijvoorbeeld wanneer uw artikelen bijna op zijn of niet op voorraad zijn, of zelfs wanneer producten zoekraken.

Dit heeft gevolgen voor het fulfilmentproces als geheel, omdat orders traag worden verzonden en uw gewaardeerde klant niet krijgt wat hij heeft besteld op het moment dat hij het verwacht. Uw algemene klanttevredenheid kan daardoor afnemen.

Super trage verzending

Zoals we hierboven al zeiden, is de tevredenheid van uw klanten wat echt telt. Dus als hen een snelle levering wordt beloofd wanneer ze uw producten op maandag bestellen, maar het komt er pas de volgende dinsdag aan, dan hebben we een probleem. Ook dit kan te wijten zijn aan een slecht voorraadbeheer of een lage kwaliteit van de technologie die door uw fulfilmentprovider wordt gebruikt, waardoor uw orders te laat worden verzonden.

Overstappen naar een leverancier die de technologie heeft om uw orders correct en op dezelfde dag te verzamelen, in te pakken en te verzenden is de beste oplossing. 

Het zal ook ongelooflijk voordelig zijn voor uw eCommerce bedrijf als u overstapt naar een provider die de nieuwste cut-off tijden biedt voor verzending op dezelfde dag. Dus als er om 20.00 uur nog steeds orders binnenstromen, worden ze nog diezelfde avond verzonden, in plaats van dat ze worden doorgeschoven naar de pick- en paklijst van morgen. Dit element alleen al biedt uw bedrijf een enorm concurrentievoordeel in de wereld van eCommerce, omdat uw consumenten hun bestellingen een hele dag eerder zullen ontvangen. Resultaat!

Bieden zij duurzame verpakkingsopties?

Als u onze blog over 'Het belang van duurzaam ondernemen' hebt gelezen, weet u welke positieve gevolgen een milieubewuste onderneming kan hebben. Vaker wel dan niet is dat waar uw klanten tegenwoordig naar op zoek zijn. Dus als uw fulfilment provider geen duurzame verpakkingsopties heeft, en u begint zich meer te richten op het zijn van een duurzamer merk, dan zult u zeker een andere fulfilment provider moeten zoeken, omdat dit uw klanten zal verwarren en ontevreden zal maken... en dat willen we niet!

Tijd om de menigte te vervoegen?

Als alle bovenstaande problemen zich in de loop der tijd hebben voorgedaan bij uw huidige fulfilment provider, dan is dit het beste moment om de overstap te maken naar fulfilmentcrowd. Ons hele fulfilment proces wordt aangedreven door state of the art technologie die ons des te efficiënter maakt, zodat we uw orders met een naadloze snelheid kunnen afhandelen.

We zijn misschien wel een van de meer duurzame fulfilment providers die er zijn (en we blijven hier aan werken). Ons fulfilmentproces is volledig papierloos, behalve het noodzakelijke printen van een verzendlabel. We hebben ook duurzame verpakkingen beschikbaar, met de mogelijkheid om uw eigen merk dozen en verpakkingen te gebruiken, dus wat is er niet om van te houden?

Hier om te helpen

Ons team is er voor u

Als u vragen heeft of wilt praten met een lid van ons team, laat dan hieronder uw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op

fulfilmentcrowd heeft de contactinformatie die u ons verstrekt nodig om u op de hoogte te houden van onze fulfilmentdiensten en technologie. U kunt zich op elk gewenst moment afmelden voor deze communicatie. Voor informatie over hoe u zich kunt afmelden, evenals onze privacy praktijken en toewijding aan het beschermen van uw privacy, kunt u onze privacybeleid pagina bekijken.