Het is niet zomaar een dag meer

Black Friday is een van de grootste feestdagen in de detailhandel in de westerse wereld en het wordt steeds groter. Zoals u allen weet, duurt dit evenement niet langer één dag, maar eerder een hele week... misschien wel meer! Het is de tijd van het jaar die de meeste consumenten in hun agenda reserveren om al hun kerstinkopen te doen - voor de beste prijs, natuurlijk.

Voor retailers is de aanloop naar Black Friday echter superbelangrijk om goed te doen. Een goede voorbereiding op de piek kan uw omzet voor deze feestdag echt maken of breken. Daarom zijn hier enkele laatste checks die u van uw lijst moet afvinken om er zeker van te zijn dat u deze Black Friday groots wint. 

Een snelle site betekent ook snel geld uitgeven!

Als u het nog niet gedaan heeft, raden wij u aan om de snelheid van uw website te controleren voordat Black Friday in volle gang is. Als uw klanten er een dag over doen om hun artikelen te selecteren, af te rekenen en/of te betalen, dan gaan ze gewoon naar een ander merk met dezelfde aanbiedingen, maar een snellere website! Dus, zorg ervoor dat u dit nu dubbel controleert, zodat uw klantenbinding voor Black Friday uw verwachting overtreft.

Kijk ook eens naar uw checkout! Is het proces zo soepel, snel of efficiënt als het misschien zou kunnen zijn? Misschien kunt u overwegen, als u dat nog niet gedaan hebt, om andere betaalmethoden in de mix op te nemen - bijvoorbeeld PayPal of Apple Pay. Als u dit doet, bent u er zeker van dat u tijdens de Black Friday-periode (en daarna) minder klanten laat afhaken; als u de winkelervaring van uw klanten verbetert, kunt u ze voor een groot deel aan uw bedrijf binden en de verkoop stimuleren!

Versier hun tijdlijnen met uw Black Friday aanbiedingen

Heb je al van de daken geschreeuwd over je top-notch Black Friday deals? Je kunt maar beter aan de slag gaan als je dat nog niet hebt gedaan! Met nog iets meer dan een week te gaan, is dit het beste moment (als je dat nog niet hebt gedaan) om een beetje creatief te worden op de sociale media van je merk. Misschien kunt u een Instagram-reel maken of Facebook-advertenties gebruiken om uw huidige Black Friday-campagne wat meer pit te geven.

Wat je ook besluit, deze manier van communiceren met uw klanten en hen in staat stellen om interactief te zijn met uw merk heeft het potentieel om een aantal grote buzz over Black Friday uw e-commerce bedrijf aanbiedingen te genereren. Natuurlijk, dit kan alleen kunt u "win big" als uw merk heeft een middelgrote tot grote aanwezigheid in de sociale media. Als je op dit moment nog bezig bent met het werven van volgers, is het misschien het beste om je te richten op meer organische vormen van content.

black-friday-boost  black-friday-boost-2

"Misschien vind je deze ook wel leuk..."

Omdat het Black Friday is, zullen uw klanten meer dan waarschijnlijk meerdere artikelen van uw site willen kopen, omdat ze waarschijnlijk aan het kerstshoppen zijn voor hun vrienden, familie of gewoon om zichzelf te trakteren! Waarom geeft u ze niet meer opties uit uw geweldige Black Friday-voorraad die ze kunnen bekijken en kopen!

Het gebruik van cross-selling als een tactiek deze Black Friday is een geweldige manier om de verblijfsduur van uw klanten op uw site te verlengen en tegelijkertijd de verkoop te verhogen. U zou zelfs een landingspagina kunnen maken die specifiek gericht is op de Black Friday-producten die worden aangeboden. U kunt uw klanten sturen zodra ze op uw site zijn, of zelfs halverwege hun reis; zodat ze hun karretjes kunnen aanvullen en, op hun beurt, uw Black Friday-verkoop kunnen stimuleren.    

Hoe kunnen we helpen? 

U kunt uw bestellingen nog op tijd door ons laten uitvoeren voor Black Friday!🎉 Oké, maar laten we eerst de criteria doornemen die nodig zijn om dit te laten gebeuren. Uw voorraad moet zich al in de UK bevinden of in het land waar het door u gekozen fulfilment center zich bevindt. U kunt dit fysiek bij ons laten boeken voor de grote dag en wij kunnen uw orders ook tot 2 dagen van te voren uitvoeren. Al met al kunnen uw bestellingen binnen 16 uur worden verzameld, verpakt en verzonden.

Dat klinkt voor ons als een opgepepte Black Friday! Bent u klaar voor de rit?

Hier om te helpen

Ons team is er voor u

Als u vragen heeft of wilt praten met een lid van ons team, laat dan hieronder uw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op

fulfilmentcrowd heeft de contactinformatie die u ons verstrekt nodig om u op de hoogte te houden van onze fulfilmentdiensten en technologie. U kunt zich op elk gewenst moment afmelden voor deze communicatie. Voor informatie over hoe u zich kunt afmelden, evenals onze privacy praktijken en toewijding aan het beschermen van uw privacy, kunt u onze privacybeleid pagina bekijken.