Wij wensen u een vrolijke piek

Uw Britse online consumenten denken al aan kerstinkopen! Lees verder voor onze top tips om uw online winkel voor te bereiden op de piek.

Deze tijd van het jaar is voor velen van ons belangrijk - vooral na de afgelopen 2 jaar - en de voorbereidingen voor Kerstmis zijn daar een groot onderdeel van! In feite is 27% van de Britse shoppers van plan om dit jaar al in augustus te beginnen met de voorbereidingen! Nou, augustus is voorbij en de piek komt eraan... dus hoe goed is uw online winkel voorbereid? Is uw supply chain zo geoptimaliseerd als maar kan? Zo niet, dan kunnen wij u daarbij helpen.

Om onze top tips te ontdekken over hoe u uw supply chain kunt optimaliseren om u voor te bereiden op een soepele post-pandemie piek, lees dan verder!

prep for peak 4-png  prep for peak 5-png 

"Het is kerstavond! Waarom is het nog niet aangekomen?"

Op tijd geleverd voor Kerstmis is als muziek in de oren van uw klanten. Heeft u hen echter gewezen op de uiterste data voor tijdige levering voor Kerstmis? Aangezien er rekening mee moet worden gehouden dat de leveringstermijnen zullen worden beïnvloed door het gebrek aan vrachtwagenchauffeurs, is het van cruciaal belang dat u uw consumenten ervan op de hoogte brengt dat zij vroeger dan ooit moeten bestellen, zodat zij hun cadeaus op kerstochtend geleverd, ingepakt en wel onder de boom kunnen krijgen.

Wij raden u aan deze informatie ergens op uw site te zetten. Misschien op uw homepage, in een moeilijk te missen waarschuwingsbanner of op de leveringspagina bij het afrekenen! Welke locatie u ook kiest, zorg ervoor dat u deze boodschap overbrengt aan uw consument, zodat noch u, noch zij iets missen.

Zorg dat je je voorraad vroeg sorteert...Vader Kerstmis zou

Onze volgende tip om uw piek te stroomlijnen, is ervoor te zorgen dat uw producten nooit zonder voorraad komen te zitten, door ervoor te zorgen dat u ruim op tijd voldoende voorraad naar onze fulfilmentcentra brengt. 

Natuurlijk hopen we dat uw producten uit de schappen vliegen, maar in afwachting dat dit gebeurt tijdens de piek van dit jaar, denken we dat het het beste is dat u voldoende voorraad naar onze centra brengt, zodat u zich later geen zorgen hoeft te maken over het bereiken van een punt van lage voorraad of, de hemel verhoede, uit voorraad! 

Neem nu alvast een voorsprong, zodat u met uw voeten omhoog, een sherry in de hand (of wat uw favoriete kerstdrankje ook is) kunt ontspannen en ons al uw kerstbestellingen kunt laten afhandelen.

Nauwkeurige verkoopprognoses zijn de sleutel

Ten slotte, maar zeker niet in de laatste plaats, om dit jaar een vlotte en succesvolle piek te garanderen, raden wij u aan driemaal te controleren of uw voorspelde verkoopcijfers zo nauwkeurig mogelijk zijn.

Op die manier kan uw fulfilmentprovider het verwachte ordervolume effectief afhandelen, ongeacht de omvang. Zo heeft u de tijd om extra magazijnmedewerkers in te huren en eventueel de benodigde apparatuur, zoals orderverzamelapparatuur en inpaktafels, uit te breiden, zodat elke order zo efficiënt mogelijk kan worden afgehandeld en uw piek zo goed mogelijk kan verlopen.

Nu ben je er klaar voor!

Zo, daar hebben we het. Dat waren onze tips, specifiek gericht op het verbeteren van uw supply chain, zodat u de baas kunt zijn over de piek van dit jaar.

Omdat wij uw grootste cheerleaders zijn, willen wij dat u een zo succesvol mogelijke piek beleeft. Dus, als uw huidige fulfilment provider niet helemaal voldoet, waarom overweegt u dan niet ons van fulfilmentcrowd! Wij streven ernaar om orders op tijd te leveren, elke keer weer - en met onze huidige 96% same-day dispatch rate, kunnen wij de orders van uw klanten sneller de deur uit krijgen dan u Rudolph kunt zeggen. 

Hier om te helpen

Ons team is er voor u

Als u vragen heeft of wilt praten met een lid van ons team, laat dan hieronder uw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op

fulfilmentcrowd heeft de contactinformatie die u ons verstrekt nodig om u op de hoogte te houden van onze fulfilmentdiensten en technologie. U kunt zich op elk gewenst moment afmelden voor deze communicatie. Voor informatie over hoe u zich kunt afmelden, evenals onze privacy praktijken en toewijding aan het beschermen van uw privacy, kunt u onze privacybeleid pagina bekijken.