RenegadeNaturalWinesLogoEen passie nastreven

In maart 2020, toen Tom en zijn vrouw Angharad door de straten van Venetië zwierven, werden ze verleid door de grote verscheidenheid aan natuurlijke wijnbars die langs het kanaal te vinden waren. Vanaf dat moment ontstond er een passie bij de oprichters om een spannende nieuwe natuurlijke wijn online retail winkel op te zetten vanuit hun basis in Bristol. En zo werd Renegade Natural Wines geboren, met handgeplukte, uitgebreid geproefde kwaliteitswijnen uit de hele wereld. Tom legt uit hoe gefrustreerd hij was over het gebrek aan natuurlijke wijnen in Groot-Brittannië: "Het was duidelijk dat er een kans was om een product dat explosief aan populariteit won in steden over heel Europa, naar Groot-Brittannië te brengen". Met zijn pretentieloze stijl en strakke branding is Renegade Natural Wines snel uitgegroeid tot het go-to merk voor natuurlijke wijnen.

 

138542823_853230595530015_3010327333868999948_o IMG_0190_1e61f871-67dc-4ac0-8116-20c9d10319d6_540x


Perfecte timing

Na maanden van planning en voorbereiding nam het duo de moedige beslissing om hun nieuwe onderneming te lanceren aan het begin van de lockdown. Ze gebruikten hun tijd om meer te leren over wijnen zonder chemicaliën en additieven, maar ook over de minimale en weinig ingrijpende stijl van wijnmaken en de verhalen van de mensen achter de producten. Tom licht toe: "De overstap naar online verkoop via lockdown lag natuurlijk voor de hand en bood ons de kans om op een optimaal moment de markt te betreden."

"Binnen slechts eenpaar weken hadden we niet alleen al onze voorraad geleverd, van barcodes voorzien en opgeslagen, maar konden we ook meteen beginnen met het verzenden van bestellingen."

 

Een ongeëvenaarde, volwaardige oplossing voor fulfillment

Tijdens hun zoektocht naar een betrouwbare leverancier voor orderverwerking wisten Tom en Angharad dat ze een partner nodig hadden die voldeed aan de wettelijke vereisten en de juiste certificeringen rond de verkoop van alcohol. Zonder een snelle, legale en efficiënte partner, zouden de oprichters niet in staat zijn geweest om het bedrijf te lanceren en te laten groeien binnen de tijd die ze hebben gedaan. Gelukkig was er na het analyseren van een aantal verschillende partners niemand die aan hun eisen voldeed zoals fulfilmentcrowd dat deed. Tom voegt eraan toe dat het de "efficiëntie, snelheid, naleving, technische integratie en het belangrijkste de menselijke interactie" waren die hen over de streep trokken. Sinds fulfilmentcrowd heeft bewezen dat de klanten van onze klant precies krijgen wat ze hebben besteld, wanneer ze het verwachten en op de hoogte worden gehouden tijdens het hele proces.

Bovendien sloten de duurzame inspanningen van fulfilmentcrowd, zoals gezien in het Lorax Project, perfect aan bij de eigen waarden van Tom en Angharad, waardoor een extra bonus voor de Natural Wine retailer werd gecreëerd. Vanwege de fragiele aard van glazen wijnflessen heeft het echtpaar geïnvesteerd in extra veilige, gerecyclede verpakkingen om een veilige levering voor hun klanten te garanderen en tegelijkertijd hun impact op het milieu te verminderen.

"Als startende onderneming hadden we een partner nodig die ons de flexibiliteit en ondersteuning kon bieden om snel te groeien, samen met een kant-en-klare technische integratie die we vanaf dag één konden gebruiken."

 

Renegade3Renegade2

Inspelen op de behoeften van ondernemers van vandaag

fulfilmentcrowd heeft wederom bewezen business enablers te zijn van de ondernemers van vandaag, door het verstrekken van een snelle onboarding ervaring en technologische know-how om bedrijven te ondersteunen in tijden dat ze het het meest nodig hebben. Een van de vele hoogtepunten voor Tom was de gemakkelijke integratie van fulfilmentcrowd's instant API die direct verbinding maakte met Renegade Natural Wines online winkel, waardoor bestellingen naadloos kunnen worden gevolgd en verwerkt via het order management platform. Tom overweegt: "Het fulfilmentcrowd platform en de service neemt 95% van de tijdrovende activiteiten weg die geassocieerd worden met het runnen van het bedrijf, waardoor we ons kunnen concentreren op de frontend en het omgaan met onze klanten. Dit is essentieel geweest nu we ons drukke professionele leven blijven leiden en kijken of we kunnen uitbreiden naar andere mogelijkheden...watch this space!"

Het meest aantrekkelijke element voor de twee was bovendien de flexibiliteit van onze prijsstructuur. Ons pay as you go prijsmodel is uniek in de branche en creëert een eerlijk speelveld voor bedrijven van elke omvang, zodat ze alleen betalen voor de ruimte en diensten die ze gebruiken. Ze betalen dus alleen voor de ruimte en diensten die ze gebruiken. Zonder minima of contracten die klanten aan ons binden, kunnen ze in hun eigen tempo groeien. Tom benadrukt: "Hun extreem concurrerende opslagtarieven en toegang tot hun exclusieve verzendtarieven zijn het meest waardevol gebleken voor groeiende bedrijven zoals wij."

Nieuw bij fulfilmentcrowd?

Nurturing relationships with clients and helping them grow from strength to strength is a crucial part to fulfilmentcrowd’s mission. Reinforced by our 100% service level guarantee and customer success programme we continually work towards developing strong partnerships with online retailers such as Renegade Natural Wines who acclaim they are “confident fulfilmentcrowd will not only be a long standing partner but integral to our growth plans”. 

Het koesteren van relaties met klanten en hen te helpen groeien van kracht tot kracht is een cruciaal onderdeel van de missie van fulfilmentcrowd. Versterkt door onze 100% service level garantie en klant succes programma werken we continu aan het ontwikkelen van sterke partnerschappen met online retailers zoals Renegade Natural Wines, die toezeggen dat ze "vertrouwen hebben dat fulfilmentcrowd niet alleen een langdurige partner zal zijn, maar ook een integraal onderdeel van onze groeiplannen".

Hier om te helpen

Ons team is er voor u

Als u vragen heeft of wilt praten met een lid van ons team, laat dan hieronder uw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op

fulfilmentcrowd heeft de contactinformatie die u ons verstrekt nodig om u op de hoogte te houden van onze fulfilmentdiensten en technologie. U kunt zich op elk gewenst moment afmelden voor deze communicatie. Voor informatie over hoe u zich kunt afmelden, evenals onze privacy praktijken en toewijding aan het beschermen van uw privacy, kunt u onze privacybeleid pagina bekijken.