Brexit een maand later

Het nieuwe jaar markeerde het einde van de Brexit-overgangsperiode en het VK verliet officieel de douane-unie van de EU en trad toe tot de handels- en samenwerkingsovereenkomst tussen de EU en het VK. De overgang heeft echter ook verwarring, wrijving, vertragingen en een heleboel boze bedrijfseigenaren en teleurgestelde klanten met zich meegebracht.

In november werd melding gemaakt van wachtrijen van vrachtwagens tot 5 mijl lang in Kent als gevolg van vertragingen na de Brexit en van waarschuwingssignalen dat de havens overbelast zouden raken, dat het personeel het moeilijk zou krijgen en dat het mkb het hardst zou worden getroffen door de bureaucratie. Sinds de invoering van de Covid-19-tests door de Franse regering is het volume van het verkeer dat de grens passeert, dramatisch gedaald doordat de goederen niet aan de voorschriften voldoen. Dit heeft een enorm negatief effect gehad op de aantrekkelijkheid van de Britse markt, vooral bij de distributie van verse producten naar Europa. E-commercebedrijven zijn rechtstreeks getroffen door de vertragingen die door Royal Mail, DPD, Hermes en Amazon zijn gemeld als gevolg van nieuwe en verwarrende douaneregels en -voorschriften.

Sommige klanten aan beide zijden van de grens hebben zelfs te maken gehad met onverwachte betalingen van rechten die zij moesten betalen om goederen door de douane te laten inklaren. Verscheidene detailhandelaren in modeartikelen hebben besloten helemaal te stoppen met exporteren tot de zaken soepeler verlopen. Er zijn echter tekenen van vooruitgang en de verwachting is dat de vertragingen zullen afnemen zodra de achterstanden zijn weggewerkt en de bedrijven en douanebeambten aan de processen gewend zijn.

Hoe kan mijn bedrijf omgaan met de uitdagingen van Brexit?

Zoals veel kleine ondernemingen zult u misschien moeite hebben om te begrijpen wat er nu van u wordt verlangd om het proces van verkoop aan Europese klanten soepel te laten verlopen. Eén manier om uw bedrijf te helpen vertragingen en extra tarieven te vermijden, is zowel strategisch als conform de nieuwe regels te werk te gaan. Het kan een uitdaging zijn om een betrouwbare fulfilmentpartner te vinden die over de nodige knowhow en capaciteit beschikt. Echter, fulfilmentcrowd is er trots op klanten volledige ondersteuning te bieden gedurende de gehele pandemie en de Brexit overgangsperiode door:

  • Regelmatige communicatie: Wij monitoren, beoordelen en bieden regelmatige service-updates aan alle klanten over externe zaken zoals vervoerders, tarieven, vertragingen, platformupdates en meer.
  • eCommerce-experts: Ons klantensucces team is er om u te begeleiden bij alle veranderingen die van invloed kunnen zijn op uw bedrijf en staan altijd klaar om ondersteuning te bieden.
  • Order Volume Kortingen: Besparingen die we verdienen met ons netwerk van vervoerders worden doorgegeven aan onze klanten die hen helpen schaalvoordelen te behalen.
  • Internationaal netwerk: Onze klanten krijgen exclusieve toegang tot ons netwerk van internationale fulfillment centra en onze business development managers helpen en adviseren graag bij de overgang naar andere landen.
  • Direct Duty Paid: Deze nieuwe service maakt het mogelijk dat douanerechten vooraf worden betaald door vervoerders namens u, zodat u vertragingen en onverwachte kosten voor uw klanten kunt voorkomen.

Strategische verzending vanuit ons Shorncliffe centrum

fulfilmentcrowd heeft de strategische investering gedaan om onze eCommerce klanten te helpen met de lancering van een nieuw centrum Fulfillment Network Partner, Shorncliffe. Gelegen in Folkestone, Kent het nieuwe centrum is gelegen in de dichtstbijzijnde stad naar de Kanaaltunnel Freight terminal. Op slechts 5 mijl afstand van de terminal kunnen eCommerce merken de lange wachttijden en opstoppingen voor de terminal vermijden door strategisch voorraad op te slaan en te distribueren vanuit ons lokale fulfilment center. Bovendien ligt het nieuwe fulfilmentcentrum op economische afstand van de Folkestone Ferry Terminal en op korte afstand van Dover.

FNPShorncliffe (1) BenhamHouseShorncliffe (1)

Het nieuwe fulfillmenthuis van 5000 m² biedt klanten een portfolio van technologie, diensten en ondersteuning door ons ervaren team om elke keer weer uitstekende serviceniveaus te leveren. Shorncliffe is ook een ideale locatie voor klanten die op zoek zijn naar snellere verzendtarieven en die een groot klantenbestand hebben in de regio's Groot-Londen en de City.

Hier om te helpen

Ons team is er voor u

Als u vragen heeft of wilt praten met een lid van ons team, laat dan hieronder uw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op

fulfilmentcrowd heeft de contactinformatie die u ons verstrekt nodig om u op de hoogte te houden van onze fulfilmentdiensten en technologie. U kunt zich op elk gewenst moment afmelden voor deze communicatie. Voor informatie over hoe u zich kunt afmelden, evenals onze privacy praktijken en toewijding aan het beschermen van uw privacy, kunt u onze privacybeleid pagina bekijken.