Duurzaamheid: de make or break van het bedrijfsleven

We hoeven u niet te vertellen hoe belangrijk duurzaam zijn is in het dagelijks leven. Duurzaam zijn heeft duidelijke voordelen, dat is waar. Door bepaalde aspecten van onze levensstijl te veranderen, dragen we allemaal ons steentje bij aan de strijd tegen de klimaatverandering. 

Echter, we zijn niet alleen praten over het gebruik van papieren rietjes en up-cycling uw pre-loved items ... ook al is dat geweldig is, ga zo door! We willen het vandaag hebben over waarom duurzaam zijn uiteindelijk een kwestie van leven of dood zal zijn voor uw bedrijf. 

Dit is wat we weten.

sustainability and ecommerce 2sustainability and ecommerce

De veranderende mentaliteit van uw consumenten

In het Verenigd Koninkrijk stapt 85% van de consumenten over op duurzaamheid en investeert in producten die minder schade aan ons milieu toebrengen. 

Dit betekent niet alleen dat het product op zich duurzaam moet zijn - door duurzame verpakkingen te gebruiken voor de bestellingen van uw klanten, laat u zien dat uw bedrijf er trots op is om zorg te dragen voor de planeet, één bestelling tegelijk. 

Door uw consumenten te laten zien dat u duurzame stappen onderneemt, zullen zij eerder geneigd zijn om herhaaldelijk bij uw bedrijf te kopen, wat resulteert in een toename van de loyaliteit van de consument. Daarom wordt duurzaam ondernemen steeds meer een noodzaak voor online retailers om concurrerend te blijven.

"€50? Echt niet...oh...wacht...zijn ze duurzaam?"

Zoals eerder gezegd, is het onze veranderde kijk op het belang van duurzaamheid die tot deze verschuiving in het consumentengedrag heeft geleid, met inbegrip van hogere investeringen in merken die milieuvriendelijker praktijken hanteren. 

Dat is waar het om gaat! Consumenten vinden het niet erg om een meerprijs te betalen als ze weten dat het product, de dienst en/of het merk milieubewust is. Meer bepaald zijn de millennials onder ons in dit verband bereid om meer dan 25% meer te betalen. 

Op een dag zal het niet uitmaken of uw consumenten millennials, Gen Z of een boomer zijn, iedereen zal willen kopen van milieubewuste bedrijven die hun tijd en geld investeren in het maken van duurzaamheid een prioriteit, premium of niet. En dat zal in de toekomst voordeliger voor u uitpakken.

Duurzaamheid is een magneet voor talent

Als het gaat om het aantrekken van talent, is duurzaam zijn van cruciaal belang.  Bijna 40% van de millennials heeft een baan geaccepteerd vanwege de duurzaamheid van het bedrijf, en velen zijn zelfs bereid een lager salaris te accepteren om voor een milieubewust bedrijf te werken.

Millennials vormen nu de meerderheid van de beroepsbevolking, dus als u er niet in slaagt een duurzame langetermijnstrategie te ontwikkelen, kan dat leiden tot een verlies van waardevol talent. Dit kan echt kloppen uw bedrijf voor zes! Uw werknemers vormen het hart van uw bedrijf en als u op lange termijn geen duurzame strategie ontwikkelt, loopt u zeker talent mis dat een meerwaarde kan betekenen voor uw bedrijf.

sustainability and ecommerce-1sustainability and ecommerce 3

Ons? Wat zijn we aan het doen?

Bij fulfilmentcrowd hebben we besloten dat we een actieve aanpak nodig hebben om duurzamer te worden. 

We richten ons op het creëren van een duurzame toekomst voor eCommerce met ons Lorax Project - een project dat zich richt op het bouwen van duurzame oplossingen voor online retailers. Dit omvat emissiearme verzending, biologisch afbreekbare verpakking, afvalvermindering en centra die op hernieuwbare energie werken.

We hebben nog een lange weg te gaan, maar we hebben een begin gemaakt en we komen er.

Hier om te helpen

Ons team is er voor u

Als u vragen heeft of wilt praten met een lid van ons team, laat dan hieronder uw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op

fulfilmentcrowd heeft de contactinformatie die u ons verstrekt nodig om u op de hoogte te houden van onze fulfilmentdiensten en technologie. U kunt zich op elk gewenst moment afmelden voor deze communicatie. Voor informatie over hoe u zich kunt afmelden, evenals onze privacy praktijken en toewijding aan het beschermen van uw privacy, kunt u onze privacybeleid pagina bekijken.