Hetzelfde, maar verschillend

Oké, u vraagt zich misschien af wat nu eigenlijk de verschillen zijn tussen magazijnen en fulfilment centres. En u hebt gelijk: ze zijn vergelijkbaar in de zin dat het grote ruimten zijn waar bedrijven producten voor hun klanten kunnen opslaan. De verschillen en de geschiktheid voor u hangen af van het soort bedrijf dat u bent, welke producten u verkoopt, de duur van de opslagbehoefte; om er maar een paar te noemen.

Laten we het opdelen!

Alles over magazijnen

Voor degenen die misschien een beetje onzeker zijn over de exacte definitie en het doel van een magazijn, laten we dat dan even uitleggen! Een magazijn is een plaats waar een bedrijf producten kan opslaan voor lange perioden van tijd en zijn ook ontworpen om de inventaris van het bedrijfsleven op te slaan in bulk totdat het nodig is. 

In termen van de bedrijven die voldoen aan de criteria voor de opslag van hun inventaris in een magazijn, meestal degenen die verkopen binnen de groothandel en B2B e-commerce markten zou profiteren van het bovenstaande. Als u te maken hebt met grote hoeveelheden voorraad of als u extra voorraad wilt opslaan tot er bijvoorbeeld seizoensgebonden vraag naar is, dan voldoen magazijnruimtes perfect aan uw behoeften.

fulfilment-ecommerce-blog-uk-1fulfilment-ecommerce-blog-uk

Alles over fulfilment centers

Nu over ons vakgebied! Dus, de deal met fulfilment centres is dat, vergelijkbaar met magazijnen, eCommerce bedrijven hun producten kunnen opslaan. Echter, fulfilment centres houden zich bezig met het gehele fulfilment proces, van begin tot eind. Fulfilment centres zorgen voor de bestellingen van uw klanten vanaf het moment dat ze op 'afrekenen' drukken tot het moment dat hun bestellingen worden verzonden voor levering. 

Geautomatiseerde orderverwerking is een innovatief aanbod dat perfect is voor groeiende eCommerce bedrijven die op zoek zijn naar een probleemloze aanpak van het post-purchase proces. (Dit is wat wij aanbieden, weet je 😉 ). Over ons gesproken, we houden tech in de kern van ons bedrijf, net als onze klanten, natuurlijk. Elk integraal onderdeel van het fulfilmentproces wordt gedocumenteerd en in realtime aan u gemeld - met directe integraties van uw eCommerce-platforms en marktplaatsen tot live ordertracking via ons netwerk van vervoerders

Het uitbesteden van uw fulfilment kan uw online merk echt een boost geven! U kunt buitensporige opslagkosten vermijden en uw marges verhogen - terwijl u tijd bespaart, zodat u zich kunt richten op andere belangrijke onderdelen van uw bedrijf die voor u het belangrijkst zijn!

Vergroot uw e-commercebedrijf 

Dus, na het bekijken van de verschillen tussen magazijnen en fulfilment centra, heeft u nu vastgesteld waar uw eCommerce behoefte ligt? Als dit bij een betrouwbare fulfilment provider is die uw merk een superboost kan geven met een volledig geautomatiseerd pick, pack en verzendproces aangedreven door packs-a-punch tech ... zoek dan niet verder dan fulfilmentcrowd.

Hier om te helpen

Ons team is er voor u

Als u vragen heeft of wilt praten met een lid van ons team, laat dan hieronder uw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op

fulfilmentcrowd heeft de contactinformatie die u ons verstrekt nodig om u op de hoogte te houden van onze fulfilmentdiensten en technologie. U kunt zich op elk gewenst moment afmelden voor deze communicatie. Voor informatie over hoe u zich kunt afmelden, evenals onze privacy praktijken en toewijding aan het beschermen van uw privacy, kunt u onze privacybeleid pagina bekijken.