Wie, wat, hoe?

Dus, wat zijn fulfilment diensten? Nou, eCommerce retailers kunnen hun order fulfilment behoeften uitbesteden aan bepaalde fulfilment providers die deze orders zullen verzamelen, verpakken en verzenden vanuit hun magazijn netwerk naar uw consumenten. Deze fulfilment diensten zijn perfect geschikt voor die e-tailer merken die niet willen om orders zelf te vervullen of ze hebben schaalvergroting tot een punt dat ze niet langer in staat zijn om hun huidige ordervolume te verzenden - deze fulfilment diensten en aanbieders zal zorg dragen voor dat alles voor je.

De beste fulfilment service zal idealiter worden versterkt door ingebouwde software en technologie, zodat u de voorraad kunt controleren en toevoegen wanneer dat nodig is.

At fulfilmentcrowd, we have a cloud-based platform that allows you to focus on the aspects of your eCommerce business, while we do the heavy lifting for you. Orders are processed automatically and in real time from your online channels - and speaking of real time, you can also view orders and delivery updates from anywhere and on any device. This brings us nicely to the benefits of outsourcing your fulfilment.

dangerous-goods-blogDSC_1515Export

Verkoop me het voordeel...

Zoals we al eerder zeiden, zijn fulfilmentdiensten geweldig voor uw e-commercebedrijf als u de fase van schaalvergroting ingaat of al bent gepasseerd, puur omdat het kostbare tijd (en in sommige gevallen de ruimte) vrijmaakt om u te richten op het lanceren van een social media-campagne of het geven van een extra kick aan uw CX; waardoor uw bedrijf van boven naar beneden soepel loopt.

Bovendien kan een internationale fulfilment provider met een internationaal magazijnnetwerk wonderen doen voor uw eigen internationale eCommerce merk. Waarom, zult u zich misschien afvragen? Stel dat u bijvoorbeeld een groot klantenbestand in de VS heeft, dan kan het super duur zijn om uw consumentenbestellingen vanuit het VK naar de VS te verzenden - deze verzendkosten zouden echter aanzienlijk lager uitvallen als uw orders vanuit het Amerikaanse magazijn van uw provider worden uitgevoerd en met snelheid en efficiëntie naar uw in de VS gevestigde consumenten worden verzonden. Lagere verzendkosten en tevreden klanten? Dat is inderdaad een win-win situatie!

Waarom fulfilmentcrowd?

Wij hebben het gevoel dat we zoveel waarde kunnen toevoegen aan uw eCommerce bedrijf; en hier is waarom!

  • Cloud based software geïntegreerd in ons platform, zodat u er bovenop kunt zitten terwijl u ruimte en tijd vrijmaakt om andere aspecten van uw bedrijf te verbeteren.
  • Internationaal netwerk van magazijnen die zich in het hart van grote eCommerce markten bevinden, zodat u dichter bij uw klanten kunt komen en hen tevreden kunt houden met supersnelle leveringen.
  • Met een gemiddelde van 99% verzending op dezelfde dag, zijn we er altijd trots op om consistent uitstekende serviceniveaus te leveren en te voldoen aan de behoeften van eCommerce retailers, zoals u, met hoge verwachtingen en ambitie.

De lijst gaat natuurlijk nog wel even door - maar wij houden van de regel van drie hier, dus we zullen het bovenstaande zo laten ... maar als u meer wilt weten over hoe wij uw eCommerce bedrijf een superboost kunnen geven door middel van onze probleemloze fulfilment diensten, ga dan uw gang en neem vandaag nog contact met ons op. We kunnen niet wachten tot u zich bij de massa aansluit!

Hier om te helpen

Ons team is er voor u

Als u vragen heeft of wilt praten met een lid van ons team, laat dan hieronder uw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op

fulfilmentcrowd heeft de contactinformatie die u ons verstrekt nodig om u op de hoogte te houden van onze fulfilmentdiensten en technologie. U kunt zich op elk gewenst moment afmelden voor deze communicatie. Voor informatie over hoe u zich kunt afmelden, evenals onze privacy praktijken en toewijding aan het beschermen van uw privacy, kunt u onze privacybeleid pagina bekijken.