Definitie van pick and pack

Wat bedoelen we in termen van fulfilmentprocessen met pick en pack? Picking en packing zijn twee van de meest cruciale stappen in het orderverwerkingsproces. Laten we eerst eens kijken hoe we picken en verpakken definiëren.

Picking = de eerste stap in het orderverwerkingsproces is het uitnemen van de orders van uw klanten van de aangewezen picklocatie in het magazijn, zodra uw klant heeft uitgecheckt!

Packing = het proces van het verpakken van uw bestelling volgens uw exacte specificatie, alsook het voldoen aan de verwachtingen van uw klanten wanneer ze hun bestelling van uw eCommerce merk uitpakken.

Hoe zien deze processen eruit in het grote geheel van het orderverloop? Hier is een kleine infografiek die deze details verschaft:

Er zijn natuurlijk extra details voor orderverzamel- en verpakkingsdiensten die deze processen meer gestroomlijnd maken. Zo zorgt de implementatie en het gebruik van krachtige technologie, zoals robotica, met name in de verpakkingsfasen van het orderverwerkingsproces, voor een nog snellere doorlooptijd van orders. 

Voordelen van het gebruik van een "pick and pack" dienst

  • Tijd: Door gebruik te maken van een pick and pack service van uw fulfilment provider, betekent dit dat de logistieke operatoren de volledige controle hebben, waardoor het hele fulfilment proces volledig gestroomlijnd kan verlopen en de orders op tijd geleverd worden. 

  • Kosteneffectief: Het verzamelen en verpakken van de orders van uw klanten binnen hetzelfde fulfilmentproces kan zeer kosteneffectief zijn - in de zin van één tarief dat de opslag, het verzamelen, het verpakken en het verzenden dekt.

Grotere klanttevredenheid: Door uw fulfilmentbehoeften uit te besteden via een fulfilmentprovider met uitstekende verzendprestaties en vervoerdersintegratie, betekent dit dat orders in realtime kunnen worden gevolgd; rechtstreeks van de verzending in het magazijn tot aan de deur van uw klant! Zo verbetert u de loyaliteit en de retentie van uw klanten.

picking-packing-fulfilment    packing-picking-fulfilment   

Wat zijn de prijsopties?

De prijsopties voor pick en pack diensten variëren inderdaad, afhankelijk van het fulfilment center. De algemene pick en pack tarieven omvatten het verzamelen en verpakken van het artikel, klaar voor verzending naar uw klanten - en deze tarieven kunnen over het algemeen variëren van £3 tot £5 per artikel.

Een andere mogelijkheid is dat het prijsmodel van uw fulfilment provider niet de prijs per item is, maar de prijs per eenheid voor orders met meerdere items. Zo kan de prijsstelling dus verschillen, afhankelijk van het soort bestelling dat de klant doet.

Maar let op, sommige bedrijven kunnen ook een extra vergoeding vragen voor kleinere artikelen! Meestal is deze prijsoptie een meer pay-as-you-go aanbod, dat goed past bij startende bedrijven.

Hoe verloopt ons pick en pack proces?

De manier waarop onze orderpicking bij fulfilmentcrowd werkt, is dat elke medewerker is uitgerust met een mobiel apparaat en een app die is ontworpen voor eenvoud en de snelle uitvoering van taken, waaronder pick, voorraadtellingen en verzending. Binnen enkele minuten na het afrekenen worden de artikelen/bestellingen van uw klanten gepresenteerd aan de mobiele app van een van onze magazijnmedewerkers, klaar om gepickt te worden! Elk item/order wordt vervolgens op locatie gescand, om 100% nauwkeurigheid te garanderen.

Wat het verpakken betreft, zorgt onze fulfilmentcrowd app ervoor dat uw exacte verpakkingsspecificaties automatisch aan ons getrainde personeel worden gepresenteerd zodra uw bestelling is verzameld en klaar is om te worden verpakt! Het creëren van een onvergetelijke unboxing ervaring is iets waar we constant naar streven, daarom bieden we gratis uitgifte branded dozen en verbruiksartikelen voor de voorbereiding van klanten. Streef je ernaar om als online merk duurzamer te zijn; te beginnen met je verpakking? Bij fulfilmentcrowd bieden wij een scala aan duurzame verpakkingsopties waarmee u uw doelen kunt bereiken om meer eco-bewust te worden.

Even recapituleren!

Als u aan het einde van deze blog bent gekomen, dan heeft u nu een beter idee van wat orderpicken en verpakken eigenlijk zijn in termen van het fulfilment proces - en ook, hoe belangrijk ze zijn.

Als onze orderpick- en verpakkingssystemen u aanspreken en u wilt overstappen naar onze fulfilmentcrowd, klik dan op de onderstaande banner om onze prijzen voor orderpicken en verpakken op maat te bekijken.

Hier om te helpen

Ons team is er voor u

Als u vragen heeft of wilt praten met een lid van ons team, laat dan hieronder uw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op

fulfilmentcrowd heeft de contactinformatie die u ons verstrekt nodig om u op de hoogte te houden van onze fulfilmentdiensten en technologie. U kunt zich op elk gewenst moment afmelden voor deze communicatie. Voor informatie over hoe u zich kunt afmelden, evenals onze privacy praktijken en toewijding aan het beschermen van uw privacy, kunt u onze privacybeleid pagina bekijken.