Wat is 3PL?

Goede vraag! Daarom zijn wij hier, om al uw logistieke vragen te beantwoorden. Dus, u bent niet zeker over wat een 3PL is? Geen zorgen, hier is een duidelijke definitie om ons op weg te helpen:

3PL is een afkorting van "third party logistics". 3PL kan worden gedefinieerd als een middel om elementen van uw fulfilment en/of logistieke diensten uit te besteden aan een derde bedrijf. 

Om deze definitie een beetje context te geven: de derde partij in kwestie kan de vorm hebben van voorraadbeheer, opslag en fulfilment. Bovendien zal de derde in kwestie (bv. een fulfilmentprovider) een aanvulling zijn op de verzender, de vervoerder en de ontvanger binnen de toeleveringsketen - gewoon om die extra helpende hand te bieden!

Wat zijn de voordelen van 3PL?

Als een eCommerce bedrijf met een gemiddelde tot hoge groei, zijn er een aantal voordelen waarvan u kunt profiteren wanneer u uw verschillende logistieke behoeften uitbesteedt aan een 3PL provider. 

Ten eerste, wanneer u bijvoorbeeld uw fulfilment uitbesteedt aan een 3PL provider, maakt u de tijd vrij die u zelf besteedt aan het verzamelen, verpakken en verzenden van de orders van uw klanten en kunt u zich richten op andere belangrijke gebieden van uw bedrijf (bijvoorbeeld uw communicatie), terwijl u uw supply chain optimaliseert.

Ten tweede, als u een eCommerce bedrijf bent dat zich momenteel meer aan het begin van uw groeitraject bevindt, dan is een cruciaal voordeel van het werken met een 3PL de mogelijkheid die u heeft om toegang te krijgen tot belangrijke branchekennis en inzichten, die waarde toevoegen aan uw eCommerce bedrijf - in welke fase u zich ook bevindt!

Bovendien, door 3PL te integreren in uw supply chain, krijgt uw eCommerce bedrijf de mogelijkheid om ook nieuwe internationale markten aan te boren. Uw bedrijf kan dan de vruchten plukken van deze verhoogde blootstelling aan andere consumentenbronnen waar u op dit moment misschien nog niet bij betrokken bent.

Wat is het verschil tussen 3PL en 4PL?

Laten we eerlijk zijn: ook voor de vierdepartijlogistiek is een belangrijke rol weggelegd in de bevoorradingsketen. Ze vervullen niet alleen veel van dezelfde functies als derde partij logistieke dienstverleners, maar ze hebben ook een grotere taak in het bijstaan van zakelijke klanten bij het bereiken van hun doelstellingen. 

Het belangrijkste onderscheid tussen een 3PL- en een 4PL-leverancier is de mate van verantwoordelijkheid en controle die zij hebben. Klanten vertrouwen doorgaans sterk op hun gegevens en diensten om te groeien en hun bedrijfsdoelstellingen te bereiken, en 4PL's zijn meer een soort vertrouwde adviseurs. Een van deze oplossingen zal het beste werken voor u en uw eCommerce bedrijf, afhankelijk van de grootte van uw bedrijf en uw algemene doelstellingen.

De voordelen van het uitbesteden van uw fulfilment aan ons!

 

globe@2xWij hebben een cloudgebaseerd platform met geavanceerde software, zodat u alles onder controle kunt houden en tegelijkertijd ruimte en tijd kunt vrijmaken om u te richten op andere elementen van uw organisatie, zoals het verbeteren van uw klantervaring.


Reading - Education (77)-01Kom dichter bij uw klanten en houd ze tevreden met supersnelle leveringen, allemaal dankzij ons internationale netwerk van magazijnen in het hart van de belangrijkste eCommerce markten.


Reading - Education (18)-01Wij zijn verheugd om voortdurend uitzonderlijke serviceniveaus te kunnen bieden en te voldoen aan de behoeften van e-commerce retailers met hoge verwachtingen en ambitie, zoals u, met een 99 procent verzending op dezelfde dag.

 

Hier om te helpen

Ons team is er voor u

Als u vragen heeft of wilt praten met een lid van ons team, laat dan hieronder uw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op

fulfilmentcrowd heeft de contactinformatie die u ons verstrekt nodig om u op de hoogte te houden van onze fulfilmentdiensten en technologie. U kunt zich op elk gewenst moment afmelden voor deze communicatie. Voor informatie over hoe u zich kunt afmelden, evenals onze privacy praktijken en toewijding aan het beschermen van uw privacy, kunt u onze privacybeleid pagina bekijken.